Susisiekite Vieta
Aurių miestelis (Žemaitukų 1-oji al. 1, Bendorių km., Vilniaus raj.)
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką
Sporto ir aktyvaus laisvalaikio erdvė
Vaikų žaidimo zona
Vaikų žaidimo zona
Smulkiojo verslo zonos
Ekologinio bendruomenės ūkio daržai ir šiltnamiai
2 Etapas
Ploto apgyvendinimas prasidės 2019m.
Sklypas
Sklypo plotas:
Užstatymo plotas:
Sklypo kaina:
Mėnesio pasiūlymas:
a
Siųsti užklausą

Daugiau informacijos:

+37061015112 arba info@auriai.lt

Šeimos verslų alėja

Pietinėje teritorijos dalyje, numatoma Šeimos verslų alėja.

 

Aplink alėją, esančiose žaliose erdvėse formuojama visuomeninė erdvė skirta vaikų žaidimams. Pietrytinėje centro dalyje taip pat yra nedidelė paslaptinga medžiais apaugusi kūdra. Čia planuojama jauki žaidimų erdvė – nedidelis „iššūkių“ takas su karstyklėmis, tiltukais, perėjomis ir kitomis kliūtimis.

Daugiau
mažiau

Žirgyno vilos

Palei visą rytinį kraštą miestelis ribojasi su žirgynu, kuris formuoja ypatingą vietos charakterį. Šalia šios ribos esančiuose sklypuose kursis „Žirgyno vilos“, kurių gyventojai ne tik matys gamtos peizažus bet ir galės stebėti žirgų treniruotes.

 

Apie pusę šios kaimynijos sklypų pasižymi charakteringu kalvotu reljefu ir vaizdais į tolimas panoramas. Kita dalis sklypų suformuoti ant lygaus žemės paviršiaus aukštutinėje miestelio dalyje, taigi čia sklypai ypatingai tinkami sodininkystei ir daržininkystei.

Daugiau
mažiau

Kalvos

Didžioji dalis gyventojų šioje kaimynijoje turės nuo kalno žemyn besileidžiančius skypus. Kai kuriose vietose kalvos tokios išraiškingos, kad aukščių skirtumai tarp sklypų siekia 12 m, tai reiškia, kad tolimų vaizdų panoramos neužstos net ir aukštesnis kaimyno namas.

 

Siekant kiek įmanoma išsaugoti natūralų vietos charakterį ir sukurti vientisą gyvenamąją aplinką, sklypų paviršius bus suformuotas tik tiek, kiek būtina, kad užtikrinti patogias prieigas nuo gatvelių, kad žemės plotas būtų tinkamas įvairiai veiklai ir kad būtų išvengta atraminių sienučių sklype ir tarp sklypų.

 

Daugiau
mažiau

Pakrantės

Aurių miestelio viduryje formuojamas 1,14 ha ploto parkas su pailgu, 0,5 ha ploto nedideliu ežeru. Šiauriniame jo krante, į saulę atsisukęs pliažiukas su bendro naudojimo pirtele, terasa ir liepteliu. Pietinėje parkiuko dalyje – aktyvesnio laisvalaikio erdvė, kurioje paplūdimio tinklinio aikštelė ir vaikų karstyklės.

 

Palei rytinį ežerėlio krantą eis nuo miestelio centro iki sporto ir sodininkystės erdvės vedantis takelis, parką iš visų pusių sups gluosniai. Tai viena smagausių miestelio vietų, kurią iš vakarų ir rytų pusės sups 15 „Pakrančių“ kaimynijai priklausančių sklypų.

Daugiau

Vakarinėje parko pusėje, palei ežeriuko vingius atkartojančią gatvelę išsidėstę sklypai turės pietinius kiemus, o ežerėlio vaizdus – rytuose. Pietrytinėje „Pakrančių“ dalyje esantys namai mėgausis pietvakarinėmis tarasomis su priešakis 200 metrų besitęsiančiu parku, o trys išskirtiniai sklypai rytuose turės vakarines terasas visai prie pat kranto. Į vakarus ir į pietryčius esantys „Pakrančių“ sklypai turės į viršų kylantį reljefą. Ten, kur nuolydis didesnis,
galima įrengti cokolinę namo dalį puikiai tinkamą garažui ar ūkiniam pastatui. Tuo tarpu viršutinėje sklypo terasoje galima įrengti svetainės terasą su tolimesniais vaizdais.

mažiau

Slėnis

Čia reljefas kiek švelniau leidžiasi šiaurės kryptimi suformuodamas natūralų amfiteatrą ir visiems būsimiems „Slėnio“ gyventojams leisdamas pamatyti šiaurinį pievų ir miškų horizontą.

 

 

Tinkamai išnaudojus reljefo privalumus namo statybai, tiesiai nuo prieigų bus galima patekti į pagrindinį namo aukštą su iškilusia terasa iš kurios malonu apžvelgti horizonto liniją, o sklypo apatinėje terasoje, galėtų atsirasti dar vienas aukštas su miegamaisiais kambariais ir atskira privatesne, uždaresne kiemo dalimi.

Daugiau

Į pietus nuo gatvelių esantys sklypai turės pietų kryptimi kylantį reljefą. Ten, kur nuolydis didesnis, galima įrengti cokolinę namo dalį puikiai tinkamą garažui ar ūkiniam pastatui. Tuo tarpu viršutinėje sklypo terasoje galima formuoti privatesnį pietinį kiemą, o rytinėje ar vakrinėje namo pusėje įrengti svetainės terasą su tolimesniais vaizdais.

mažiau

Privati alėja

Miestelio šiaurės rytų pakraštyje – ramus užutekis, kuriame įsikurs „Šeimų alėja“. Uždara siaura gatvelė – nuošali erdvė, kurioje nuolat stebimi gali lakstyti ir žaisti vaikai.

 

Planuojami daugiausiai dviejų – keturių butų namai šioje vietoje turės uždaresnius pietinius kiemelius į kylančio reljefo pusę. Kitoje gatvelės pusėje formuojama miestelio riba, ties kuria numatoma žalia juosta atskirianti Aurių miestelį nuo aplinkui esančių namų.

Daugiau
mažiau

Sodininkystės ir sporto erdvė

Tai apie 1,5 ha žalia atvira erdvė skirta miestelio bendruomenės šitnamiams, daržams, sodams bei kitoms iniciatyvoms. Miestelio gyventojai galės patys susiformuoti savo darželį arba bendromis pastangomis išlaikyti profesionalų prižiūrimą daržovių ūkį.

 

Šalimais numatoma ir susibūrimų erdvė, vieta bendram kaimynų stalui ir stoginei. Taip pat čia planuojama įrengti vakarais apšviestas universalias sporto aikšteles.

Daugiau
mažiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku