Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Sieninis šildymas jaukiems ir sveikiems namams

" alt="Sieninis šildymas jaukiems ir sveikiems namams">

Kuriant jaukius namus svarbu nepamiršti, kad mus supančią erdvę patiriame ne vien akimis, todėl be interjero dizaino sprendimų būtina pagalvoti ir apie tai, kaip užtikrinti malonią temperatūrą bei apsidrausti nuo pernelyg sauso oro ir dulkių. Pasirinkus tinkamą patalpų šildymo būdą galimą sėkmingai išvengti nepageidaujamų potyrių, didelių išlaidų ir neigiamo poveikio sveikatai. Vienas pažangiausių sprendimų šioje srityje yra sieninio šildymo ir vėsinimo sistemos.

Vienas sprendimas šildymui ir vėsinimui

Vasaroms Lietuvoje šiltėjant ir ilgėjant rekomenduojame rinktis temperatūrą reguliuojančias sistemas, kurios gali būti naudojamos ištisus metus – šildyti patalpas žiemą ir maloniai vėsinti vasarą. Tokiu funkcionalumu pasižymi modernios sieninio šildymo ir vėsinimo sistemos. Šių sistemų veikimo principas paprastas: vanduo teka po gipso kartono sienomis išvedžiotais vamzdeliais, kurie sėkmingai reguliuoja temperatūrą tiek žiemą tiek vasarą. Norima temperatūra patalpoje gali būti nustatoma atsižvelgiant į oro temperatūrą lauke ar reguliuojama pagal konkrečiu metu namuose esančių žmonių poreikius.

Eikvoja mažiau energijos

Sieninė temperatūros reguliavimo sistema taip pat padeda sumažinti energijos sąnaudas. Šildant patalpas radiatoriais didžiausias šilto oro kiekis dažnai susikaupia kambario viršuje, prie lubų, kur yra visiškai nereikalingas. Sieninės šildymo sistemos dėka vienu metu šildomas didelis paviršiaus plotas, temperatūra patalpoje paskirstoma tolygiai, o šiluma nešvaistoma ten, kur ji nereikalinga. Be to, efektyvus šilumos paskirstymas leidžia sumažinti temperatūrą šildymo sistemoje, išlaikant jūsų norimą šilumos lygį patalpoje. Taip sieninė šildymo ir vėsinimo sistema sunaudoja kur kas mažiau energijos ir ne tik taupo išlaidas šildymui, be taip pat yra vienas ekologiškiausių šiuo metu rinkoje siūlomų sprendimų.

 

Jaukiau ir sveikiau

Iš sienų tolygiai sklindanti šiluma ne tik sukuria jaukią atmosferą namuose ir užtikrina komfortą, bet ir padeda išvengti šildymo sezono metu padažnėjančių sveikatos sutrikimų. Taikant tradicinius šildymo metodus, įšilęs oras nuolat juda – šiltas kyla į viršų, o vėsesnis leidžiasi žemyn. Toks aktyvus oro judėjimas ne tik išjudina dulkes, bet ir gali sukelti skersvėjus apatinėje kambario dalyje. Sieninio šildymo sistemų tolygiai visoje patalpoje įšildomas oras juda kur kas mažiau, todėl neleidžia po namus taip lengvai pasklisti alergiją sukeliančioms dulkėms ir formuotis skersvėjams. Dėl šių priežasčių sieninį šildymą itin dažnai renkasi alergiški žmonės ar mažus vaikus auginančios šeimos.

Nematoma

Dizaino entuziastai ypač vertina sienines temperatūros reguliavimo sistemas, nes jos nematomos. Nusprendę įsirengti tokią sistemą galite atsisakyti ant sienų montuojamų radiatorių – taip išeikvosite mažiau gyvenamosios erdvės ir neliks apribojimų apipavidalinant kambarius bei išdėstant baldus. Taigi planuodami interjerą galėsite priimti kur kas laisvesnius ir kūrybiškesnius sprendimus. Ant sienų kabinamų lentynų ar paveikslų tvirtinimas taip pat nesukels jokių nepatogumų, nes specialiu prietaisu galėsite nesunkiai nustatyti, kurioje vietoje eina vamzdeliai, ir gręžti sienas jų nepažeisdami.

Lengvai pritaikoma

Modernios sieninės šildymo ir vėsinimo sistemos yra itin lanksčios ir gali būti pritaikytos įvairioms erdvėms ir skirtingiems poreikiams. Jos tinka tiek kelių aukštų didelės šeimos namui, tiek kompaktiškam nė 100 kvadratinių metrų nesiekiančiam būstui. Be to, šios sistemos neturi jokių apribojimų patalpos formai, tai leidžia jas pritaikyti originaliais architektūriniais elementais pasižymintiems namams. Sieninė šildymo ir vėsinimo sistema gali būti sumontuota kambariuose su skirtingų aukščių grindimis ar nestandartinėmis sienų plokštumomis, įvairios paskirties ir dydžio patalpose – vonioje, vaikų kambaryje ar svetainėje.

Išmanus sistemos valdymas

Šiuolaikiškos sieninės šildymo ir vėsinimo sistemos yra nesunkiai integruojamos į išmaniųjų namų sistemą, taip dar labiau optimizuojant namų šildymą. Pavyzdžiui, jeigu trečiadienio vakarais po darbo lankote treniruotes – namai šildymą atidės pusvalandžiu, o jei svetainėje praleidžiate tik vakarus, išmanioji sistema žinos, kad nereikia jos šildyti rytais. Šildymą valdyti galite savo išmaniuoju telefonu ar leisti sistemai tai daryti automatiškai.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku