Susisiekite Vieta
Aurių miestelis (Žemaitukų 1-oji al. 1, Bendorių km., Vilniaus raj.)
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Namų projektų idėjos

Atsižvelgdama į miestelio reljefo ypatumus ir skirtingus būsimųjų gyventojų poreikius Aurių architektų komanda parengė tipinius namų projektus, kuriuos pristatysime jau pavasarį! Be to, kiekvienas įsigijęs sklypą Auriuose kartu su nuosavybės dokumentais gaus Sklypo pasą, kuriame aprašomi rekomenduojami estetiniai ir techniniai pastatų aspektai bei sklypo apstatymo galimybės, vertintos geriausios kiekvieno sklypo savybės siekiant kuo erdvesnio ir kuo labiau saulėto kiemo, patogaus privažiavimo, efektyvaus sklypo nuolydžio panaudojimo ir kuo didesnio privatumo.

 

Siekdami kiek įmanoma labiau sumažinti naujakurių rūpesčius, siūlome galimybę namo statybos reikalus patikėti profesionaliems darbų vadovams. Jie pasirūpins visu statybų procesu, o Jums tereikės nuspręsti, kokių namų norite – išsirinkti fasado apdailą, apsispręsti dėl oranžerijos ar terasos dydžio ir pasirinkti tarp garažo ar stoginės.

Sporto ir aktyvaus laisvalaikio erdvė
Vaikų žaidimo zona
Vaikų žaidimo zona
Smulkiojo verslo zonos
Ekologinio bendruomenės ūkio daržai ir šiltnamiai
2 Etapas
Ploto apgyvendinimas prasidės 2019m.
Sklypas
Sklypo plotas:
Užstatymo plotas:
Sklypo kaina:
Mėnesio pasiūlymas:
a
Siųsti užklausą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku