Susisiekite Vieta
Aurių miestelis (Žemaitukų 1-oji al. 1, Bendorių km., Vilniaus raj.)
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Progresas

Aurių miestelis – išskirtinė erdvė šeimoms, siekiančioms gyventi taip, kaip norisi. Miestelis, besikuriantis gamtos apsuptyje, 15min. nuo Vilniaus senamiesčio ir 3-5km. atstumu nuo visų reikalingų paslaugų.

 

Turbūt visi esame girdėję istorijų apie tai, kaip įsigijus, svajonių namus, paaiškėja daug detalių, kurios kažkodėl buvo nutylėtos. Auriuose tokių istorijų nebus! Nuo pat pradžių norime jums pasakoti apie projekto planus ir progresą.

 

Eime, apsižvalgysime.


mažiau

Pirmųjų namų statybos

2018m. rudenį prasidėjo pirmosios Aurių Miestelio namų statybos.


mažiau

Sklypų žemėlapis

Prie automobilių parkavimo aikštelės taip pat rasite detalų miestelio žemėlapį ir jame sužymėtas 5 kaimynijas.


mažiau

Vaikų žaidimų aikštelė

2018m. pavasarį šalia įvažiavimo į Aurius mažiesiems miestelio svečiams įrengta žaidimų aikštelė.


mažiau

Aurių Miestelio vėliavos

Nuo 2018m. vasario atvykstančius į miestelį pasitinka Aurių vėliavos su Lietuvos Vyčiu.


mažiau

Pirmieji keliai

Toli keliauti nereikės – vos 6 kilometrai nuo Vakarinio Vilniaus aplinkelio ir jūs jau esate 21 hektaro ploto teritorijoje – Auriuose. Ką kiti pavadintų žemės sklypais Vilniaus rajone, kiti jau pradeda vadinti namais. Pirmojo etapo metu spėjome paruošti pagrindinius kelius. Mums svarbu, kad čia įsikursiančios šeimos galėtų jau dabar stebėti kaip jų svajonės tampa realybe, todėl jus pasitiks naujai išasfaltuotas patogus įvažiavimas ir laikina automobilių stovėjimo aikštelė. Kartu su kelių asfaltavimo darbais pradedame ruošti vaikų žaidimų aikštelės, kad šeimos apsilankymai mažiesiems neprailgtų.


mažiau

Vandentiekio ir nuotekų sistemos

Visuomet tikėjome, kad Aurių šeimos įsigyja daugiau nei įprastą žemės sklypą. Jie įsigyja vietą, kurioje bus kuriama kiekvienos šeimos unikali istorija. Nevaržomai, išskirtinai, pagal jų pačių sukurtas taisykles! O, kad namus planuoti būtų galima jau dabar, vandens ir nuotekų tinklų įrengimo darbai jau užbaigti.


mažiau

Elektra

Aurius statome pasitikėjimo ir atvirumo pagrindu, todėl nuo pat pradžių stengiamės, kad viskas miestelyje tarnautų šeimoms, o ne atvirkščiai. Nuosekliai kurdami sklypų infrastruktūrą, jau pasirūpinome ir elektros įvedimo darbais. Aurių miestelio sklypuose jau išdygę elektros apskaitos dėžutės.


mažiau

Aurių kraštovaizdis

Ar žinote ką bendro turi visi atvykstantys apžiūrėti Aurių? Visus be išimčių nustebina tas neatrastas gamtos kampelis ir kalvos kaip reta.

Pakanka vos priartėti prie apylinkės ir kur užmatai, vien kalvos. Stengiamės išsaugoti šio išskirtinio gamtovaizdžio vientisumą ir darną, todėl šiuos darbus patikėjome sklypų apželdinimo ir urbanistikos profesionalams. Jų dėka buvo sukurtas, specialiai kalvotai Aurių teritorijai pritaikytas, namų apstatymas, tankumas, apželdinimo projektas. Projekto vykdytojai jau ruošia pirmuosius sodinukus, kurie greitai atras savo vietas Aurių nuokalnėse ir šlaituose.

Na, o įsibėgėjus apželdinimo projektui, pasirūpinsime, kad jūsų žvilgsnio neblaškytų parduodamus sklypus žymintys kuoleliai. Pabaigus asfaltavimo ir apželdinimo darbus, yra numatytas parduodamų sklypų nužymėjimas. Kur bepažvelgsit – natūralus, išsaugotas Aurių horizontas.


mažiau
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku