Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Kaip pasiruošti statyboms?

" alt="Kaip pasiruošti statyboms?">

Namo statybos – etapas kuomet visi planai, brėžiniai ir idėjos pagaliau tampa realybe. Tam, kad pirmą kartą atvėrus svajonių būsto duris netektų nusivilti, svarbu yra turėti tiksliai apibrėžtą statybos darbų planą ir nuosekliai jo laikytis pradedant pamatiniais darbais ir baigiant interjero detalėmis. O gal visgi visi šie rūpesčiai ne jums? Turime sprendimą ir Jums – palikite statybas mums.

ATSAKINGA KOMANDA – KOKYBIŠKAS DARBAS

Pirmasis svarbus žingsnis statant namą – išsirinkti atsakingą, profesionalią statybos darbų vykdytojų komandą. Patartina rinktis jau bent kiek žinomas, kaimynų ar draugų rekomenduojamas statybų įmones, kurių darbų kokybę ir statybos kultūrą lengvai galite patys patikrinti apsilankę statybų aikštelėje ar apžiūrėję jau pastatytus ir įrengtus objektus. Profesionalūs savo srities specialistai statybų eigoje ne tik užtikrins vykdomų darbų kokybę, tačiau kartu padės išspręsti sudėtingus statybinius niuansus optimaliausiomis laiko ir finansų sąnaudomis.

 VISKAS PAGAL PLANĄ – STATYBŲ TERMINAI

Namo statybos – ilgai trunkantis nuolatinis procesas. Vien namo projektavimas ir statybos leidimo išėmimas trunka apie 6 mėnesius, o statyba dažniausiai apima nuo 9 iki 12 mėnesių laikotarpį. Ruošiantis statyboms svarbu nustatyti realius ir optimalius terminus, kurie leis lengviau planuoti darbus. Įprastai sudarinėjant statybos darbų išlaidų sąmatą yra gaunamas grafikas – kuo išsamiau sudaroma sąmata, tuo tiksliau nustatomi darbų terminai. Itin detalus grafikas leidžia kur kas lengviau orientuotis statybos darbų procese tiek statytojams, tiek patiems užsakovams.

SVARBU KOKYBĖ – STATYBINĖS IR APDAILOS MEDŽIAGOS

Renkantis statybines, išorės ir vidaus apdailos medžiagas visada pravers konsultacijos su architektais ir interjero dizaineriais. Savo srities profesionalai patars kokias medžiagas verta rinktis, ko vengti, ką derinti tarpusavyje išlaikant optimalų kainos ir kokybės santykį. Taipogi, būtina tartis ir su pačiais darbų vykdytojais ir statybininkais, kurie dažniausiai dirba pagal jiems jau pažįstamą technologiją ir naudoja tas priemones, kurias geriausiai išmano ir pritaiko statybų aikštelėje. Todėl patartina iš karto rinktis statytojus, kurių statybos technologija jums yra priimtiniausia bei įvertinti statytojų patirtį.

APIBRĖŽTAS BIUDŽETAS – DETALI IŠLAIDŲ SĄMATA

Kaip jau buvo minėta – išlaidų sąmata yra viena iš svarbiausių statybos darbų dalių, kurios dėka yra taupomas tiek užsakovų, tiek statytojų laikas ir finansai. Sudarant sąmatą patartina leistis iki smulkiausių detalių ir skirti tam pakankamai laiko, kadangi tik itin išsamus išlaidų skaičiavimas leidžia nenukrypti nuo statyboms skirto biudžeto. Šiuo atveju vėlgi svarbu kalbėtis su pačiais statytojais, kurie padės įvertinti statybos darbų išlaidas, medžiagas ir terminus.

KONTROLĖ – KOKYBĖS GARANTAS

Šiame etape pravartu vadovautis principu ,,pasitikėk, bet tikrink’’. Statybos darbų metu rekomenduojama samdyti įmonę ar asmenis, kurie rūpinsis nuolatine statybos darbų technine priežiūra. Tokiu atveju bus užtikrintas darbų nuoseklumas, tvarka bei kokybė. Pinigai, išleisti techninei statybų priežiūrai dažniausiai sudaro tik mažą dalį išlaidų lyginant su tuo, kokius nuostolius gali patirti užsakovas palikdamas statybos darbus be priežiūros. Galiausiai, kai statybos darbai yra suorganizuoti, o išlaidos ir darbų vykdymo kontrolė numatyta, būtina pranešti apie statybos darbų pradžią ‘’info statyba’’.

Dabar jūsų svajonių būstas dar arčiau!

VISI ŠIE RŪPESČIAI NE JUMS? PALIKITE STATYBAS MUMS.

Siekdami kuo labiau sumažinti naujakurių rūpesčius, Aurių Miestelyje siūlome galimybę įsigyti sklypą, kuriame pastatysime namą pagal Jūsų projektą. Taip pat galite išsirinkti vieną iš trijų namų projektų, kuriuos sukūrė mūsų architektų komanda, 2XJ architekcts, Jums tereikės nuspręsti, kokių namų norite – išsirinkti fasado apdailą ar pasirinkti tarp garažo ir stoginės.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku