Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Technologijos namų saugumui: Išmanioji lauko kamera

" alt="Technologijos namų saugumui: Išmanioji lauko kamera">

Auriuose skatiname saugią aplinką kurti ne statant aukštas tvoras, o pasitelkiant moderniausias technologijas ir draugiškus kaimynus. Pastaraisiais metais vis labiau tobulėjančios išmaniosios kameros keičia sudėtingas ir brangias apsaugos sistemas. Kodėl vis daugiau žmonių renkasi šį sprendimą ir kokie šių kamerų privalumai?

Informacija apie tai, kas aktualu jums

Kiekvieni namai yra unikalūs, o jų gyventojai turi skirtingus poreikius, todėl išmaniosios lauko kameros leidžia pasirinkti, kokią informaciją norite fiksuoti bei kada ir kokiais kanalais norite būti informuojami. Galbūt norite gauti pranešimą, kai vaikai grįžta iš mokyklos, tačiau jums neaktualu, kada į kiemą įvažiuoja šeimos narių automobiliai? O gal siekiate ypatingo saugumo tam tikroje teritorijos dalyje ir norite bet kam į ją įžengus gauti pranešimą į savo telefoną? Ypač lankstus išmaniųjų kamerų valdymas taip pat leidžia nuolat keisti nustatymus, atsižvelgiant į kintančius namų gyventojų poreikius.

Patogus valdymas ir visada pasiekiama informacija

Tiesioginė transliacija jūsų telefone ar bet kuriame kitame įrenginyje suteikia galimybę stebėti  išmaniosios kameros filmuojamą medžiagą kad ir kur būtumėte. Tiesioginę transliaciją galite įsijungti gavę pranešimą apie nenumatytą judėjimą teritorijoje arba tiesiog norėdami pasižiūrėti, kas tam tikru metu vyksta jūsų kieme.

 

Išmaniosios kameros taip pat leidžia ją valdyti iš įvairių įrenginių, be to jos gali siųsti pranešimus skirtingiems gavėjams. Tai reiškia, kad nusprendę pratęsti atostogas užsienyje mobiliąja aplikacija galite nesunkiai atnaujinti kameros nustatymus, o netikėtai išsikrovus jūsų telefonui kamera gali siųsti pranešimus į kitą įrenginį ar kitam nustatytam gavėjui.

 

Modernių išmaniųjų kamerų valdymas – intuityvus ir itin paprastas. Jos valdomos programėle, kurią galite parsisiųsti į savo mobilųjį telefoną ar kitą įrenginį. Į pagalbą taip pat galite pasitelkti balso asistentus – pavyzdžiui, „Siri“ ar „Google“ asistentą.

Geba aptikti toli esančius objektus

Naujausios išmaniosios lauko kameros yra ypač jautrios ir geba fiksuoti žmones, gyvūnus ir automobilius, nutolusius iki 20 m. Itin aukštos įrašo kokybės dėka, priartinus vaizdą, aiškiai matosi visos detalės. Taip užtikrinama, kad net labiausiai nutolę kiemo kampeliai netampa „aklosiomis zonomis“ ir visa jūsų namų teritorija yra apsaugota.

Įrašinėja tik tai, kas yra svarbu

Nors išmanios kameros stebi aplinką 24/7, įrašinėjimo funkciją jos įjungia tik užfiksavusios judėjimą stebimoje teritorijoje. Todėl norint įrašuose atrasti dominančią informaciją, nereikia peržiūrinėti valandų valandas trunkančių „tuščių“ įrašų. Išmaniosios kameros, gebančios atpažinti konkrečius objektus, pateikia ne tik video įrašus, tačiau taip pat ir užfiksuotų įvykių ir objektų sąrašą bei fotografijas, taip sutaupydamos vartotojams ypač daug laiko bei užtikrindamos precizišką tikslumą. Kai kurios kameros taip pat turi papildomas funkcijas, kurios leidžia visą dienos įrašą peržiūrėti per vieną minutę arba parsisiųsti dominančias įrašo dalis.

Išmanioji kamera – ne tik saugumui

Išmaniąją kamerą galima naudoti ne tik kaip apsaugos priemonę, bet ir pritaikyti jos funkcijas kuriant integruotą išmaniųjų namų sistemą. Kamera gali informuoti namų gyventojus, kad šeimos nariai grįžo į namus, ir aktyvuoti nustatytas funkcijas, pavyzdžiui, įjungti šildymą ar šviesas. Išmanioji kamera taip pat palengvins mažųjų šeimos narių priežiūrą ir užtikrins savarankiškai gyvenančių senjorų saugumą. Galite nustatyti kamerą taip, kad ji informuotų, kai vaikai nepranešę palieka stebimą teritoriją, o pagyvenusių tėvų namuose įrengtos kameros gali informuoti, kai žmogus parkrinta ar nebeišeina į kiemą. Galiausiai, kamera gali padėti išvengti mažų, tačiau erzinančių nepatogumų, kylančių užmiršus išjungti automobilio šviesas ar užverti garažo vartus. Panaudojimo galimybės – itin plačios, o ateityje jų tik daugės.

Ypač aukšta vaizdo kokybė bet kuriuo paros metu

Išmaniosios siūlo itin aukštos kokybės vaizdo įrašus bet kuriuo paros metu. Naktį tokios kameros naudoja infraraudonųjų spindulių technologiją arba, jums pageidaujant, gali apšviesti kiemą. Apšvietimas gali būti įjungiamas tiek mobiliąja aplikacija jūsų telefone, tiek automatiškai, užfiksavus žmogų, automobilį ar gyvūną. Taip kieme visuomet jausitės saugiai tamsiuoju paros metu ir atbaidysite nepageidaujamus įsibrovėlius.

Duomenų apsauga

Vis dažnėjant kibernetiniams nusikaltimams, išmaniosios apsaugos kameros privalo pasirūpinti ne tik fizinės nuosavybės apsauga, tačiau ir sistemoje kaupiamų duomenų saugumu. Modernios išmaniosios kameros siūlo bankų apsaugos reikalavimus atitinkančius duomenų kodavimo sprendimus ir kitus duomenų saugumą užtikrinančius saugiklius.

 

Auriai rekomenduoja:

Išmani lauko kamera Netatmo su žmonių, automobilių ir gyvūnų atpažinimo funkcija

 

Skaitykite daugiau:

Ką verta žinoti apie išmaniuosius namus?

Išmanieji daržai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku