Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Išmanieji daržai

" alt="Išmanieji daržai">

Išmanieji įrenginiai leidžia skirti daugiau laiko sau, savo šeimai bei pomėgiams, pavyzdžiui, kulinarijai ar daržininkystei. Šie du hobiai dažnai tampa neatskiriami ypač tada, kai norisi savo šeimą palepinti šviežiomis ir natūraliai užaugintomis daržovėmis.

 

Pastaraisiais metais vis dažniau atsiranda išmaniųjų įrenginių gelbstinčių daržininkystę namų sąlygomis supaprastinti ir automatizuoti. Click and Grow, Miracle-Gro AeroGarden, Lilo, Foody Smart, Emsa Herb Pot Fresh, Plantui, Odyseed – tai vos keletas iš jau prieinamų išmanios daržininkystės įrenginių.

Apžvekime Lietuvoje jau keletą metų pardavinėjamą “CLICK & GROW”

 

Click and Grow rinkinys yra populiariausias iš išmaniųjų daržininkystės įrenginių, jau apsigyvenęs 350 000+ šeimų namuose. Jis išsiskiria savo inovatyvia, NASA daržininkystės kosmose įkvėpta “SMART SOIL” technologija, dėka kurios šviežios daržovės tapo pasiekiamos kone vieno mygtuko paspaudimu. Kol garsusis virtuvės šefas Džeimsas Oliveris visus kvietė išmėginti savo jėgas virtuvėje, teigdamas, kad gaminti gali kiekvienas, ,,Click & Grow’’ kompanija ieškojo inovatyvių sprendimų, kaip užauginti ekologiškas daržoves net ir sudėtingiausiomis namų sąlygomis. Nuo šiol daržininkyste taip pat gali užsiimti kiekvienas ir tam nereikia derlingos žemės sklypo kieme, daug natūralios šviesos ar kitų ypatingų sąlygų. ,,Click & Grow’’ inovacija – išmanusis daržas, leidžia turėti šviežių, ekologiškų žolelių ar daržovių daržą tiesiog savo virtuvėje visais metų laikais. Belieka tik nusiskinti šviežius baziliko lapelius sekmadienio pietų troškiniui, ar kvapniomis levandomis papuošti gimtadienio tortą.

Kaip veikia “CLICK&GROW”?

Išmanaus daržo idėja kilo siekiant sukurti lengvai naudojamą prietaisą, kuris leistų namų sąlygomis auginti daržoves ir žoleles ištisus metus. Išmaniojo vazono kūrėjai prietaisą pritaikė visiems žmonėms, norintiems užsiimti daržininkyste, tačiau neturintiems tam pakankamai laiko, įgūdžių ar tinkamų sąlygų namuose. “Click & Grow” komandos sukurta “SMART SOIL” technologija taip pat užtikrina, kad augant daržovės ir augalai gaus optimalų kiekį visų jiems reikalingų medžiagų.

Su ,,Click & Grow’’ prietaisu daržovių ar prieskoninių žolelių auginimas susideda iš vos keleto paprastų žingsnių:

 

1) Norimo augalo sodinukas įdedamas į tam skirtas vietas “Click & Grow” įrenginyje

2) “Pasodinimo” dieną sodinukai yra uždengiami gaubtais, sukuriančiais šiltnamio efektą

3) “Click & Grow” įrenginys yra pripildomas vandens, kuris bėgant dienoms bus automatiškai paskirstomas taip, kad jūsų augalai gautų optimaliausią vandens dienos normą.

4) “Click & Grow” įrenginys yra įjungiamas į elektros lizdą, taip aktyvuojant visą įrenginį, kuris nuo šiol ne tik automatiškai laistys augalus, bet ir pasirūpins optimaliu šviesos kiekiu.

5) Parsisiuntę “Click & Grow” programėlę galėsite stebėti savo darželio augimą net ir ilgesnį laiką nebūdami namuose bei gausite pranešimą prireikus papildyti vandenį.

Ką galima auginti “CLICK & GROW” darže?

“Click & Grow” išmanusis daržas patenkina net ir pačių įnoringiausių namų virtuvės šefų įgeidžius. Rasite įvairių skirtingų žolelių ir daržovių sėklų, kurias galima įsigyti net neišėjus iš namų. Tarp 50 įvairių augalų sėklų rasite platų prieskoninių žolelių, daržovių ir gėlių pasirinkimą. Ši inovatyvi ir išmani daržininkystė leidžia atrasti naujus skonius, turėti po ranka pačias šviežiausias ir natūraliai užaugintas daržoves bei žoleles be poreikio išvykti iš namų bei padės sutaupyti jūsų laiko, kantrybės ir žinoma, pinigų! Dar vienas privalumas, kuriuo gali didžiuotis išmanaus daro savininkai yra galimybė auginti sezoninius augalus ar daržoves ištisus metus. ,,Click & Grow’’ įrenginiams sezonas nesvarbus.

 

Click & Grow yra vienas iš įrodymų, kad gyvename laikais, kai technologijos pradeda tarnauti žmogui ir palengvinti mūsų kasdienybę. Dėka tokių išmaniųjų namų sprendimų, kiekvienuose namuose gali būti sukurtas daržininkystės kampelis, kuris ne tik džiugins savo derliumi, bet kartu taupys laiką, pinigus ir bus draugiškas aplinkai. Užsukite ir išsirinkite savo derlių jau dabar.

 

Detalus “Click & Grow” paruošimas naudojimui:

 

Skaitykite daugiau:

Ką verta žinoti apie išmaniuosius namus?

Technologijos namų saugumui: Išmanioji lauko kamera

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku