Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Energetinis efektyvumas

" alt="Energetinis efektyvumas">

Jau po metų ar daugiau,  Lietuvoje žmonės galės burtis į atsinaujinančios energijos bendrijas. “Tai ne tik teiktų tiesioginę ekonominę naudą, bet ir kurtų socialinę bei aplinkosauginę naudą. Tokios bendrijos stiprins saitus tarp vietos gyventojų, šie aktyviau dalyvaus visuomeniniame gyvenime, taps energetiškai ir ekonomiškai savarankiškesniais. O iš atsinaujinančių išteklių pagaminta energija padės mažinti energetikos įtaką klimato kaitai bei sukurs švaresnę aplinką. Atsinaujinančios energijos bendrijoms priklausančiose jėgainėse pagamintą energiją vartotų vietos gyventojai, o atliekamą – parduotų elektros energijos biržoje ar kitiems vartotojams, pavyzdžiui, vietos verslui. Gautas pajamas AEB nariai galėtų panaudoti bendruomenės tikslams.”

 

 

Aurių gyvenvietėje įdiegti pažangūs inžineriniai ir architektūriniai sprendimai leis naujakuriams gyventi energetiškai efektyviai. Tačiau poreikis vartoti vis brangstančią elektros energiją neišvengiamai išliks, todėl patariame apie tai pradėti galvoti jau dabar. Vienas iš būdų – saulėtojo namo šlaito plotą paversti energetiškai aktyviu, t.y. įsirengti saulės elektrinę, kuri galėtų patenkinti absoliučiai visus Jūsų namų energetinius poreikius.

 

Integruota saulės elektrinė – neabejotinai pirmasis pasirinkimas įrengiant energetiškai aktyvų stogą. Tokiu būdu patenkinsite visus namų energijos poreikius, tausosite aplinką, paliksite vis mažesnį CO2 pėdsaką.

 

Integruotos saulės elektrinės privalumai:

 

  • Estetika

Fotovoltiniai moduliai yra prigludę prie stogo linijos ir atrodo kaip neatsiejama jo dalis.

 

  • Energijos taupymas

80% mažesnės sąskaitos už elektrą garantija. Saulės elektrinė kartu su oras-vanduo ar kita elektrą naudojančia šildymo-vėdinimo sistema sukuria sinergijos efektą.

 

  • Ekonominė nauda

Saulės elektrinės sukuriama ekonominė nauda prilygsta 10-15% metinei grąžai nuo investuoto kapitalo.

 

  • Valstybės parama

APVA parama fiziniams asmenims – nuo 25 iki 35% saulės elektrinės vertės.

 

  • Mažiau statybinių medžiagų

Integruota modulių sistema pakeičia stogo dangą ir yra ilgaamžė.

 

  • Išskirtinumas

Būdas išsiskirti iš kitų elegantišku ir technologiškai pažangiu stogu.

 

Saulės elektrinėje pagaminamos elektros energijos suvartojimo valdymas gali būti integruotas į išmaniųjų namų sistemą, kuri saulėtos dienos metu nukreiptų ją pvz. į vandenį šildantį boilerį, šildymo-vėsinimo sistemas ir kitus įrenginius.

Išsamesnę konsultaciją saulės elektrinių pasirinkimo ir įgyvendinimo klausimais Jums suteiks T-Energy.

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku