Vieta
Aurių miestelis, Vilniaus rajonas.
Ačiū!
*Įveskite bent vieną lauką

Aurių parduodamas namas

auriai namai" alt="Aurių parduodamas namas">

Pradėkime nuo to, kas yra Auriai. Tai ambicingos ir ilgalaikės idėjos dėka sukurtas miestelis, kuris siūlo praktišką, ekologišką ir ne mažiau modernią gyvenimo kokybę. Suburta stipriausių architektūros ir urbanistikos vizionierių komanda, pasitelkusi naujausių technologijų siūlomas galimybes, sukūrė unikalios koncepcijos miestelį. Specialistai, atsižvelgdami į miestelio reljefo ypatumus ir visus galimus būsimų gyventojų poreikius, sukūrė keletą namų projektų. Jie sako, jog jei tik nuspręsite parengti savo namų projektą, jie nedvejodami pasistengs atsakyti į visus rūpimus klausimus ir mielai padės profesionaliais patarimais. Jų išties gali prireikti derinant estetinius ir techninius namo projekto niuansus. Tuo tarpu, pažvelkime į jau parengtus šių profesionalių meistrų projektus.

 

Vieno ir dviejų aukštų namų  projektai

 

136 vieno aukšto namo projekto kvadratiniame metre telpa svetainė su virtuve, miegamasis su drabužine bei vonios kambariu, du mažesni kambariai, erdvus koridorius, didysis WC, katilinė/skalbykla, antresolė ir kitos mažesnės pagalbinės patalpos. Šeimininkui teliks pasirinkti terasos tipą, namų apdailos detales, stoginę ar garažą, langų išdėstymo niuansus ir fasado poziciją.

Susidomėję projektu, visuomet turėsite galimybe detaliai susipažinti su sklypo pasu. Jame išdėstytos sklypo išplanavimo ir apstatymo galimybės, estetiniai ir techniniai pastatų aspektai. Tuo pačiu pase yra apgalvotos ir įvertintos konkretaus sklypo galimybės siekiant kuo funkcionaliau išnaudoti visas erdves, suprojektuoti patogų privažiavimą ir kitus niuansus. Darbas su profesionalais leidžia ne tik,  maksimaliai išnaudojant visas sklypo ir namo galimybes, susikurti privačią erdvę, bet ir užtikrinti vieningą miestelio architektūrą.

Dviejų aukštų namai, siūlomi įsigyti Auriuose,  turi 123 kv.m. ir 140 kv.m. Juose taip pat puikiai išsidėstę visos minėtos patalpos ir erdvės.

Aurių architektūros specialistai sako, jog šis projektas orientuojasi į gyventojus,  ieškančius pragmatiško namo sprendimo. Tai puikus pasirinkimas šeimai, turinčiai mažamečių vaikų, kurių kambarius trokštama įkurti antrame aukšte.

Ką dar siūlo Auriai?

 

 

Šalia komercinio Aurių centro jaukiai išsidėstę sklypai laukia verslaujančių šeimų. Išskirtinė šių sklypų  ypatybė ta, jog jie turi atskiras prieigas prie gyvenamo namo ir komercinės patalpos. Komercinėje sklypo dalyje patogus ir platus įvažiavimas suteiks galimybę pasistatyti krautuvėlę, kepyklą, restoraną ar dirbtuves. Modernios bendradarbystės erdvės leis plėtoti ir rūpintis savo verslu neišvykstant iš Aurių. Tai pietinėje miestelio dalyje įsikūrusi Verslo alėja.

Tuo tarpu, norintiems jaukaus šeimyninio gyvenimo su nuolatiniu vaikų krykštavimu, šiaurinėje miestelio dalyje įsikūrusi Šeimų alėja – nuošali erdvė, kurioje gali saugiai žaisti vaikai. Šioje vietoje sklypai turės uždaresnius kiemelius į kylančio reljefo pusę.

Siekiantiems visur, net ir kasdieninėje buityje, pasiekti aukščiausią modernumo lygį siūloma įsigyti išmaniuosius namus. Keliais telefono ar kompiuterių klavišų paspaudimais galėsite valdyti apsaugos, šildymo, vėdinimo, buitinės technikos prietaisų ir net gėlyno laistymo sistemas.

Dar viena naujovė, kurią jums suteiks Aurių projektai – galimybė nusipirkti pusę sklypo. Taigi, savo gyvenimą ir būsimus namus galite projektuoti iš lėto, žingsnis po žingsnio. Aurių inovatyvūs architektai ir netradicinių urbanistinių koncepcijų kūrėjai pasirūpins, kad sklypo ir namo įsigijimo procesas Jums taptų lengvu ir maloniu gyvenimo tarpsniu.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. “cookies”), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau privatumo politikoje.
Nesutinku
Sutinku